ESİLA KENT

Esila Kent

Esila

Esenyurt'un parlayan güneşi ESİLA KENT'de yerinizi ayırtın!

Turgutreis Group tarafından inşa edilen Esila KENT, 36000 metrekare üzerine konumlandırılmış 6 blok 420 daireden oluşmaktadır.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri ile her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. Beş yıldızlı  otel konsepti ile hazırlanan proje sosyal olanakları ile dikkat çekmektedir. Projede yer alan sosyal imkanlar; havuz, spor salonu, çocuk kulübü, güzellik merkezi, türk hamamı, sauna, spa, oyun sahası, kat bahçesi, yürüyüş alanı ve çok amaçlı salon bulunmaktadir. Çok amaçlı salonda, nişan, toplantı vb. organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. 7\24 güvenlik sistemi ile gözünüz arkada kalmadan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Çocuk kulübü ile çocuklarınız uzman eğitmenler eşliğinde eğlenirken gelişim evrelerini tamamlayıcı, zeka artırıcı aktivitelere katılabilirler. Güvenlik sistemi sayesinde ise ev dışıda da rahatlıkla eğlenebilirler.

Esenyurt'un en görkemli projelerinden biri olan Esila KENT'de rüya gibi bir yaşam için geç kalmayın! Uygun ödeme planları ile her bütçeye hitap ederken konforlu ve sağlam yapısıyla da öne çıkan projede yerinizi ayırtın. Hakettiğiniz yaşam yanıbaşınızda!

Modern Mimari, Konforlu Yaşam!

Sevdiklerinizle birlikte huzurlu, güvenli, konforlu bir yaşam için Esila KENT'E davetlisiniz. Esenyurt Devlet Hastanesi'nin tam karşısında olan projemiz de son kalan daireler için acele edin!

Esila KENT

Tanıtım Videoları

Tanıtım videoları gerek ulusal kanallarda ve gerekse sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştır.

 

Esila KENT

Esila KENT

Esila KENT

Esila KENT

 

Tanıtım Dökümanı

Proje Hakkında tedaylı bilgi alabileceğiniz sunum.

 

Esila KENT